Yhteydenotto

Suomen toimisto

Rami Keränen

Commercial Director
+358 ‭400 25 9012‬
rami@ovlahtinen.fi

Mikko Lilius

Asiakastoimintojen päällikkö
+358 400 182 810
mikko@ovlahtinen.fi

Osmo Lahtinen

TJ / Yrittäjä
+358 400 208 682
osmo@ovlahtinen.fi

Marika Voraz

Myyntipäällikkö
+358 400 198 005
marika@ovlahtinen.fi

Tomi Invenius

Projektipäällikkö
+358 400 809 905
tomi@ovlahtinen.fi

Liettuan sivuliike

  • Port Area of Klaipeda Poilsio 28, Klaipeda LT-93168, Lithuania
  • +370 663 64012

Rolandas Mincinauskas

Sales Director Baltic and CIS
+37066364012
rolandas@ovlahtinen.fi

Nazmi Ramadanovic

Sales Executive for Germany & West Europe
+49152288937672
nazmi@ovlahtinen.fi

Shanghain toimisto

  • FINCHI INNOVATION CENTER CO., LTD. Room 401 & 402, #2 Building, 690 Bibo Road, Zhangjiang Hi-Tech Park
  • +86 13651855660
  • WeChat: +86 13651855660

Sijia Chen, 陈思嘉

Regional Account Executive‬
+358 400 256 403‬
WeChat: +358 400 256 403‬
WhatsApp: +358 400 256 403‬
sijia@ovlahtinen.fi

Wendy Wang, 王音

Key Account Manager
+86 13917446050
WeChat: +86 13917446050
WhatsApp: +86 13917446050
wendy@ovlahtinen.fi

Daisy Hu, 胡辰辰

Operations Manager
+86-13916192295
WeChat: +86-13916192295
WhatsApp: +86-13916192295
daisy@ovlahtinen.fi

Terry FU, 符越锋

Senior Sales Manager
+86 13651855660
WeChat: +86 13651855660
WhatsApp: +86 13651855660
terry@ovlahtinen.fi

Emma Yu, 余文静

Key Account Manager
Mobile/WeChat: +86 15202100541
emma@ovlahtinen.fi

Paras tapa saada yhteys asiakaspalveluumme on puhelimella
+358 9 694 1234
tai sähköpostilla
sales@ovlahtinen.fi

Heräsikö kysymyksiä?

    Nimi *

    Sähköposti *

    Puhelinnumero

    Haluan yhteydenoton..

    Viesti

    Hyväksyn että yhteystietoni tallennetaan O.V. Lahtinen Oy:n asiakasrekisteriin yhteydenottoa varten